Το Σάββατο στη Νέα Ιωνία το «Μπλόκο Καλογρέζας»

By
Updated: Μαρτίου 22, 2013
6af2db0fb939e57b7b3691b1c4af5bb3

Αγώνες αφιερωμένοι στη μνήμη των πατριωτών που εκτελέστηκαν από τους Γερμανούς τον Μάρτη του 1944 στο Μπλόκο της Καλογρέζας διοργανώνει ο οργανισμός  πολιτισμού άθλησης και νεολαίας του  Δήμου Νέας Ιωνίας, Ο  Α.Γ.Σ.  «Ανατολή»  Ν. Ιωνίας,  και ο Φυσιολατρικός  Όμιλος  Ν. Ιωνίας  (Φ.Ο.Ν.Ι.) σε συνεργασία με την Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ  Ανατολικής  Αττικής.

Οι αγώνες που γίνονται για 28η φορά και θα διεξαχθούν το Σάββατο  23 Μαρτίου 2013, από τις 14.00 π.μ., στο Δημοτικό Στάδιο Ν. Ιωνίας, (Λεωφ. Εθνικής Αντίστασης ενώ είναι ενταγμένοι και θα διεξαχθεί και η Β΄ φάση του διασυλλογικού πρωταθλήματος  ΠΠΒ΄ – ΠΚΒ΄ 2013.

Τα αγωνίσματα και ηλικίες που μπορούν να πάρουν μέρος είναι:

1) Μίνι ΠΠ & ΠΚ. (2002-2003-2004 ):  50 μ.

2) ΠΠΒ΄ (2000-2001): 60 μ., Μήκος, Ύψος, Σφαίρα .

3) ΠΚΒ΄ (2000-2001): 60 μ., Μήκος, Ύψος, Σφαίρα .

3) ΠΠΑ΄ (1998-1999): 80 μ., 300 μ. εμπ., 600 μ., 4 Χ 80 μ., Μήκος, Τριπλούν, Σφαίρα, Δίσκος,

4) ΠΚΑ΄ (1998-1999): 80 μ., 600 μ.,4 Χ 80 μ., Μήκος,

5) ΠΑΙΔΕΣ (1996-1997) : 200 μ., Σφαίρα

6) ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  (1996-1997) 200 μ.,400 μ.,

7) ΕΦΗΒΟΙ (1994-1995) : Σφαίρα

8) ΑΝΔΡΕΣ (1993 & μεγαλύτεροι): 100 μ., 200 μ., 400 μ.εμπ.,

9) ΓΥΝΑΙΚΕΣ (1993 & μεγαλύτεροι): 200 μ., 400 μ.

7 Comments

  1. Γιάννης Ευσταθίου

    3 Απριλίου 2013 at 15:23

    Τα αποτελέσματα:
    100 μ. ΑΝΔΡΩΝ

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΦΟΥΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11.41 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11.51 Α.Σ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
    ΛΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11.53 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΒΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11.55 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 11.68 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΧΟΥΡΖΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ 11.73 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΜΠΕΡΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11.80 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11.94 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 11.94 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
    ΖΩΑΚΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 12.01 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
    ΚΙΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 12.04 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12.14 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12.28 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΕΥΘΥΜΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12.32 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12.41 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΡΙΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 12.46 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
    ΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 12.50 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΙΝΤΡΙΣΣΟΥ ΟΥΜΑΡΟΥ 12.54 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΜΠΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12.55 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 12.59 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΑΠΕΡΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12.62 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 12.72 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12.79 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 12.87 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13.02 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 13.24 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13.31 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13.60 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14.35 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ

    200 μ. ΑΝΔΡΩΝ

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22.50 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 22.86 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 23.61 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΔΑΡΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΟΣ 23.89 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο »ΕΡΧΙΕΥΣ»
    ΜΠΕΡΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23.93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 24.24 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ 24.31 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 25.28
    ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 25.41 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 25.54 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25.64 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΡΟΥΣΑΚΟΒ ΡΟΜΑΝ 25.85 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26.60 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 27.39 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΓΑΤΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 27.52 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27.63 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

    400 μ. ΑΝΔΡΩΝ

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 51.71 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 51.77 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 52.70 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 53.57 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 57.43 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57.44 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΑΠΑΝΑΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΗΣ 57.61 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 57.84 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΠΙΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 59.66 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60.07 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ

    200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΓΚΑΛΗΜΑΝΑ ΖΩΗ 28.40 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 28.47 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΣΚΕΥΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΑ-ΔΑΝΑΗ 28.78 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 29.60 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 30.99 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ

    400 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΟΞΑΝΑ ΚΟΡΕΝΕΒΑ 59.40 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 61.02 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΚΩΣΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 65.53 Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    ΣΑΡΡΗ ΕΥΑ 70.33 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 73.34 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΑΜΠΑΣ ΔΑΝΑΗ 80.52 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ

  2. Γιάννης Ευσταθίου

    3 Απριλίου 2013 at 15:25

    200 μ. ΠΑΙΔΩΝ (1996-1997)

    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    1 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22.98 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    2 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23.15 Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    3 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23.37 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    4 ΒΑΓΙΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23.48 Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 24.06 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    6 ΙΑΣΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 24.32 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    7 ΡΑΝΣΟΝ ΑΛΕΞΙΟΣ 24.48 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
    8 ΡΟΣΟΛΥΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 24.55 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    9 ΤΖΕΣ ΠΕΤΡΟΣ 25.00 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    10 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΖΑΝΝΗΣ 25.00 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
    11 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 25.18 Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    12 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 25.28 ΣΑΚΑ
    13 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25.32 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    14 ΧΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25.39 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    15 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΣΑΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 25.39 ΑΕΚ
    16 ΙΒΑΝΩΦ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 25.40 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    17 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 25.43 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    18 ΧΑΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25.57 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    19 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25.58 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    20 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25.61 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    21 ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 25.68 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    22 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25.83 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    23 ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 26.04 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    24 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 26.14 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    25 ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 26.18 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    26 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 26.24 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    27 ΛΟΥΜΑΝΙ ΕΡΙΟΝ 26.42 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    28 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 26.43 Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    29 ΜΑΡΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 26.48 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    30 ΜΕΝΤΖΟΡΑ ΡΟΜΠΕΡΤ 26.54 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    31 ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26.72 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    32 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 26.73 Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    33 ΞΑΝΘΟΣ ΙΩΣΗΦ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 27.11 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    34 ΚΟΝΟΜΙ ΑΡΗΣ 27.19 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    35 ΜΑΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 28.96 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    36 ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 28.98 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    37 ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29.22 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    38 ΧΙΟΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ 29.25 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    39 ΣΑΧΑΣ ΘΑΛΗΣ 29.33 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    40 ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 34.50 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ

    ΣΦΑΙΡΑ ΕΦΗΒΩΝ (1994-1995)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16.27 ΑΕΚ
    ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.31 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 12.14 ΑΕΚ
    ΜΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11.85 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9.57 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9.11 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

    200 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (1996-1997)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 26.02 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΝΤΖΑΚΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 26.45 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 26.91 Α.Ο. ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 27.45 Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ 27.58 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 27.58 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΣΙΑΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 27.60 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 27.78 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 27.95 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΤΑΡΕ ΕΛΕΝΗ 27.99 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 28.19 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 28.30 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 28.36 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 28.50 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΠΗΔΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 28.53 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 28.53 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΟΡΑ 28.83 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΗΡΑ 28.84 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 29.03 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΜΑΝΩΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.09 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 29.23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 29.43 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΔΑΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30.04 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΛΙΟΧΙΝΑ ΣΝΙΖΑΝΑ 30.07 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 30.17 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΦΡΥΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 30.26 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 30.33 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΚΕΝΤΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 31.27 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΛΕΞΙΑ 31.49 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΛΙΩΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 31.50 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 31.82 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
    ΤΣΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 32.49 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 32.73 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΛΑΜΠΙΡΗ ΑΘΗΝΑ 32.79 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 33.00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 33.59 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΡΗΝΙΩΤΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ 33.76 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΖΑΧΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 34.56 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΤΖΙΤΖΙΦΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 35.07 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΒΙΚΥ 35.82 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ (1996-1997)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 13.37 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.24 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9.96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΛΟΥΜΑΝΙ ΕΡΙΟΝ 9.53 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    PRESTRZELSKI MACICI 9.01 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
    ΜΑΝΙΣΚΥ ΔΑΝΙΗΛ-ΕΔΜΟΝΔΟΣ 7.77 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ

  3. Γιάννης Ευσταθίου

    3 Απριλίου 2013 at 15:29

    80 μ. ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9.48 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΖΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9.66 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 9.71 ΑΕΚ
    ΜΑΡΙΩΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9.82 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9.84 ΣΑΚΑ
    ΔΗΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 9.93 ΣΑΚΑ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 9.93 ΣΑΚΑ
    ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ 10.04 ΣΑΚΑ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 10.06 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10.08 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
    ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10.16 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10.22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.24 ΣΑΚΑ
    ΣΠΗΤΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 10.30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΔΕΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 10.34 ΣΑΚΑ
    ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10.36 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΜΑΧΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10.41 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10.42 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΤΖΑΒΑΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 10.43 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ. 10.46 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 10.46 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10.55 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΜΑΛΑΪ ΕΥΚΛΙΝΤ 10.56 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΛΕΙΒΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10.60 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10.63 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 10.66 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΜΑΝΙΣΚΥ ΦΟΙΒΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10.68 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10.76 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10.82 ΑΕΚ
    ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.86 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΡΟΥΣΣΙΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ 10.92 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10.92 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΝΙΚΟΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 10.92 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΩΝ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 10.94 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10.99 Α.Σ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝ
    ΡΑΜΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11.02 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΑΓΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11.13 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΤΑΛΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11.15 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11.19 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΛΩΡΟΣ 11.22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΛΑΓΚΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 11.24 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11.39 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 11.40 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΝΙΑΡΧΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11.41 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 11.55 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 11.64 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11.68 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 12.01 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12.07 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 12.10 ΑΕΚ
    ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12.37 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ-ΤΙΜΟΛΕΩΝ 12.50 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12.59 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12.70 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
    ΛΑΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12.74 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 13.43 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ

    300 μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 43.45 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 45.12 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 45.17 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 51.74 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΡΟΥΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 53.37 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ

    600 μ. ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.30.86 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1.35.22 ΣΑΚΑ
    ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.36.84 ΣΑΚΑ
    ΚΟΥΦΟΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1.38.06 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.38.21 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΛΑΧΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.38.82 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1.41.55 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.41.80 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΡΗΓΑΣ ΣΙΜΟΣ 1.44.04 ΣΑΚΑ
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.48.26 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.48.78 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΜΑΛΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1.50.41 ΓΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΣΤΕΦΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.51.43 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.51.55 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.53.09 ΣΑΚΑ
    ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 1.54.90 ΣΑΚΑ
    ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΑΣΩΝ 1.55.96 ΣΑΚΑ
    ΒΟΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2.10.96 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ

    ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 5.77 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5.56 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5.35 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΤΣΩΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5.34 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΔΕΔΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5.32 ΣΑΚΑ
    ΓΚΑΤΖΑΡΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 5.25 ΣΑΚΑ
    ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 5.21 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗ 5.18 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5.04 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4.94 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4.90 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
    ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4.90 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
    ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4.89 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    ΜΑΝΙΣΚΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4.66 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΞΕΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4.64 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΜΑΥΡΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ 4.60 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΑΓΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4.60 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΤΖΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4.58 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4.25 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΝΙΑΡΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4.25 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΒΕΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4.20 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΛΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4.11 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ-ΓΕΩΡΓ. 3.83 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ 3.46 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΚΛΙΝΤΙ ΜΑΛΑΪ 12.41 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΙΦΤΙΜΙΕ ΜΑΡΙΟΣ 12.15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11.22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10.97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 10.90 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 11.57 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 10.24 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΣΑΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9.81 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΜΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 9.42 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9.39 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΠΑΠΟΥΤΣΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9.38 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΣΤΕΦΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 8.84 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8.62 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 7.71 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    ΜΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7.33 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6.54 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5.37 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

    ΔΙΣΚΟΣ ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 52.84 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 46.38 Α.Γ.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
    ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40.67 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 20.28 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΜΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19.80 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18.59 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ

  4. Γιάννης Ευσταθίου

    3 Απριλίου 2013 at 15:30

    4Χ80 μ. ΠΠΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡ.-ΜΠΑΡΔΗΣ Δ.-ΚΑΡΟΥΣΟΣ Θ. 39.56 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ

    ΣΠΑΤΑΛΙΩΡΑΚΗΣ Μ.-ΜΑΥΡΑΚΗΣ Κ.-ΜΑΥΡΑΣ ΣΠ.-ΖΩΤΟΣ ΑΓΓ. 41.81 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.

    ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.-ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Δ.-ΜΑΛΑΪ ΚΛΙΝΤΙ-ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. 42.22 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ

    ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ Λ.-ΛΙΟΛΙΟΣ Ν.-ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Π.-ΜΑΡΓΑΡΗΣ Τ. 43.27 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

    ΡΟΥΣΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΑΠΟΥΤΣΙΓΚΑΣ-ΛΙΒΑΔΑΡΗΣ 45.99 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ

    4Χ80 μ. ΠΚΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣ.-ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛ.-ΦΡΑΓΚΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ Ι. 43.67 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

    ΠΑΝΟΥ ΑΛ.-ΜΠΕΘΑΝΗ ΚΑΛ.-ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣ.-ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡ. 44.10 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ

    ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠ.-ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.-ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝ.-ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ Κ. 45.95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΦ.-ΤΣΙΜΠΙΔΑ ΧΡ.-ΚΑΡΛΑΦΤΗ ΕΙΡ.-ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛ. 47.22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.

    ΣΚΛΑΒΑ Π.-ΦΙΝΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡ.-ΜΙΧΕΛΗ ΑΝΘ.-ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ. 47.25 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ

  5. Γιάννης Ευσταθίου

    3 Απριλίου 2013 at 15:38

    80 μ. ΠΚΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10.77 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 10.82 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 10.83 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 10.91 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΣΑΝΤΑ ΚΛΕΑΝΘΗ 10.95 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛΕΞΙΑ 10.98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 11.14 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΤΣΙΜΠΙΔΑ ΧΡΥΣΑ 11.15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΔΑΝΙΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 11.15 ΣΑΚΑ
    ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 11.19 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11.30 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΥΡΙΑΜ 11.31 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΝΗ 11.36 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 11.36 ΣΑΚΑ
    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 11.36 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΜΟΥΤΣΕ ΣΟΦΙΑ 11.41 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
    ΚΑΡΒΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 11.46 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 11.47 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 11.48 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΜΠΟΚΑ ΒΑΛΕΡΙΑ 11.48 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 11.52 ΣΑΚΑ
    ΓΑΒΡΙΚΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 11.56 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    ΜΑΛΤΑ ΑΝΝΗ 11.57 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΣΑΜΠΑΝΗ 11.63
    ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 11.69 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 11.80 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 11.81 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΔΑΛΙΑΝΗ ΔΑΝΑΗ 11.81 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 11.87 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ 11.89 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΜΠΕΘΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 11.98 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΑΓΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 11.98 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΚΟΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12.05 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΤΣΙΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 12.06 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΠΑΝΤΖΕΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 12.07 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΠΙΤΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 12.15 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 12.16 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΧΑΤΖΗΣΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 12.22 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΑΓΑΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 12.24 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 12.27 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΤΡΙΛΙΒΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 12.27 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 12.33 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 12.36 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12.37 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΣΚΛΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 12.40 Α.Γ.Σ ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΣΑΝΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 12.48 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΤΣΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ 12.51 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΕΥΣΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 12.51 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 12.55
    ΤΖΙΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 12.56 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΜΕΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.58 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΚΟΥΦΟΣΩΤΗΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 12.60 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 12.62 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΨΑΛΜΕΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 12.63 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 12.63 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΠΕΙΡΟΥΝΙΑ ΕΥΑ 12.73 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 12.81 ΑΕΚ
    ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 12.82 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 12.84 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
    ΚΑΛΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 12.87 ΧΟΛΑΡΓΟΣ Γ.Σ.
    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 13.03 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΤΖΙΡΑΝΗ ΑΝΝΑ 13.11 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΜΗΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 13.14 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΜΠΕΤΥ 13.16 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΒΡΑΧΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 13.45 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΠΑΠΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 13.46 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΘΑΛΕΙΑ 13.55 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 13.62 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 14.00 Α.Γ.Σ ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΥΔΙΑ 14.14 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΝΙΝΑ 14.29 Α.Γ.Σ ΑΝΑΤΟΛΗ

    600 μ. ΠΚΑ΄ (1998-1999)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1.41.23 ΣΑΚΑ
    ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1.46.99 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ 1.52.04 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.52.14 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1.53.39 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΜΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1.54.50 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.55.28 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1.55.94 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1.58.69 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΜΑΛΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.08.43 ΓΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΜΠΑΡΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2.22.82 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΒΕΡΕΣΕ ΣΟΦΙΑ 2.24.07 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΒΡΑΧΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2.34.50 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ

  6. Γιάννης Ευσταθίου

    3 Απριλίου 2013 at 15:41

    ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄ (1998-1999)

    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    1 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 5.23 Α.Γ.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
    2 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5.12 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    3 ΜΙΧΕΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 5.08 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    4 ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ 4.91 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    5 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4.86 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    6 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4.85 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    7 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 4.75 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    8 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 4.68 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΑ 4.53 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ ΕΟΚΑ
    10 ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4.39 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    11 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 4.36 ΣΑΚΑ
    12 ΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 4.34 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    13 ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 4.30 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    14 ΧΑΤΖΗΣΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 4.30 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    15 ΚΑΡΒΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 4.28 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    16 ΚΟΛΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 4.27 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    17 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4.22 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    18 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 4.20 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    19 ΤΖΟΒΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 4.18 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    20 ΒΥΣΣΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 4.06 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    21 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4.04 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ ΕΟΚΑ
    22 ΚΑΤΣΑΓΚΩΚΗ ΛΥΔΙΑ 3.96 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    23 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 3.94 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    24 ΚΟΥΦΟΣΩΤΗΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 3.94 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    25 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ -ΜΑΡΙΑ 3.93 ΣΑΚΑ
    26 ΜΑΧΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 3.90 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ ΕΟΚΑ
    27 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3.80 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ ΕΟΚΑ
    28 ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 3.80 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    29 ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 3.77 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    30 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΘΕΛΞΙΝΟΗ 3.73 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    31 ΠΑΞΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.71 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    32 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 3.68 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    33 ΟΖΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΤΑ 3.60 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    34 ΑΓΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3.54 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    35 ΣΑΡΙΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 3.36 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

  7. Γιάννης Ευσταθίου

    3 Απριλίου 2013 at 15:47

    60 μ. ΠΚΒ΄ (2000-2001)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 8.39 ΣΑΚΑ
    ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 8.42 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 8.54 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 8.58 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 8.60 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 8.63 ΣΑΚΑ
    ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 8.66 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 8.76 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 8.79 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 8.86 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 8.87 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 8.87 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΣΑΛΜΑ ΕΦΗ 8.87 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΚΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 8.88 ΣΑΚΑ
    ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 8.96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΑ ΖΩΗ 8.96 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 8.97 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ 8.97 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    ΔΑΜΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8.98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 8.98 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ 8.98 Α.Ο. ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9.01 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΓΚΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 9.03 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
    ΜΕΤΑΊ ΙΩΑΝΝΑ 9.03 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΠΑΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 9.04 Α.Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΠΑΣΑ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ 9.09 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9.10 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΤΣΙΡΩΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 9.10 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΙΕ 9.10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΖΗΝΟΒΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 9.15 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9.17 Α.Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 9.18 Α.Σ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
    ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΛΕΝΑ 9.20 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 9.21 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 9.23 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΔΡΙΤΣΑ ΤΖΕΝΗ 9.24 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9.24 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 9.26 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 9.31 Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ
    ΡΟΥΜΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 9.33 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9.34 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9.34 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 9.34 ΣΑΚΑ
    ΠΙΤΣΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 9.35 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 9.38 ΣΑΚΑ
    ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 9.42 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΜΟΤΣΑΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 9.42 Α.Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΚΟΚΤΣΙΔΗ ΑΝΝΑ 9.47 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΜΙΧΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9.47 Α.Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΛΥΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9.48 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
    ΛΙΑΓΚΑ ΑΝΝΑ 9.52 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΜΙΧΑΗΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 9.53 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΧΑΒΡΟΥΖΑ ΚΩΝ/ΝΑ 9.56 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9.58 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    ΠΕΤΟ ΒΑΡΒΑΡΑ 9.59 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 9.65 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 9.67 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9.68 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 9.70 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 9.70 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 9.71 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΜΟΥΣΑΒΕΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9.71 ΓΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 9.73 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 9.73 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΣΕΡΠΕΤΙΝΗ ΣΟΦΙΑ 9.78 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    ΚΑΣΠΑΤΖΗ ΝΕΦΕΛΗ 9.79 Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
    ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9.79 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΤΡΙΑΝΤΗ ΒΑΣΙΑ 9.83 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 9.86 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 9.88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 9.91 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΤΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ 9.93 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 9.94 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 9.96 ΑΕΚ
    ΜΟΥΓΙΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 9.96 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 9.99 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 10.00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 10.02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 10.06 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 10.06 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    ΦΡΑΓΚΟΥ ΗΡΩ 10.19 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ 10.19 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΟΥΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΗ 10.22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10.23 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΣΑΡΜΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 10.25 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 10.26 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΣΙΔΕΡΗ ΙΟΥΛΙΑ 10.28 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 10.29 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΚΟΥΤΕΛΕΚΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 10.35 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΛΕΟΤΕΙΝΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 10.35 Α.Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΜΠΙΝΙΩΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 10.39 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 10.41 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
    ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 10.41 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΙΣΙΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 10.45 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΚΑΣΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10.46 Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ
    ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 10.46 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10.49 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 10.55 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 10.60 ΑΕΚ
    ΚΑΙΜΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10.62 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΞΕΡΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10.63 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΒΑΡΙΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΑ 10.64 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 10.64 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΛΟΥΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10.68 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΤΡΕΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 10.77 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10.82 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΓΛΗ 10.86 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΜΕΛΙΝΤΕ ΛΕΤΙΣΙΑ 10.87 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
    ΕΛΣΕΝΤ ΣΑΡΑ 10.90 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 10.92 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
    ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 10.97 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    ΚΛΕΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11.00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΦΡΑΓΚΟΥ ΛΙΝΑ 11.02 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 11.02 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΦΛΩΡΑΚΗ ΑΛΚΜΗΝΗ 11.02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΝΙΚΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 11.09 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 11.22 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 11.30 Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ
    ΣΑΡΓΙΕΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11.61 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ 11.77 Α.Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΡΟΜΠΟΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 11.87 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 12.10 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ

    60 μ. ΠΠΒ΄ (2000-2001)

    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7.38 ΣΑΚΑ
    2 ΦΙΛΙΠΠΟΛΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7.52 ΣΑΚΑ
    3 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 7.88 ΣΑΚΑ
    4 ΝΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.00 ΣΑΚΑ
    5 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 8.03 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    6 ΣΑΚΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.32 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    7 ΤΡΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8.32 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    8 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΑΛΕΞ. 8.34 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    9 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8.38 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    10 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8.58 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    11 ΚΟΡΡΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 8.66 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    12 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8.67 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    13 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8.70 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    14 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.71 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    15 ΚΟΜΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 8.76 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    16 ΨΑΡΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΙΧΑΛΗΣ 8.78 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    17 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8.82 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    18 ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8.89 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    19 ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 8.92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    20 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    21 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 8.99 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    22 ΧΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9.00 Ο.Φ.Κ.Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    23 ΛΙΣΓΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9.00 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    24 ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9.03 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    25 ΜΠΟΥΡΛΕΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9.03 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    26 ΝΤΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9.09 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    27 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9.11 Α.Ε.Κ
    28 ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9.13 Ο.Φ.Κ.Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    29 ΚΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9.18 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    30 ΜΙΧΑΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9.20 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    31 ΤΣΙΣΜΕΤΣΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 9.21 Α.Γ.Σ.ΑΝΑΤΟΛΗ
    32 ΝΑΤΖΑΡΙΑΝ ΑΝΤΟ 9.22 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    33 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9.22 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    34 ΠΕΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9.25 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    35 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 9.26 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
    36 ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 9.27 Ο.Φ.Κ.Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    37 ΚΟΡΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 9.32 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    38 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9.33 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    39 ΠΙΛΤΣ ΚΡΙΣΤΟΦ 9.40 Ο.Φ.Κ.Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    40 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9.41 Σ.Α.Κ.Α
    41 ΦΟΥΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9.44 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    42 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9.45 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    43 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9.48 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    44 ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9.48 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    45 ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 9.48 Α.Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    46 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 9.53 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    47 ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 9.60 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    48 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9.66 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
    49 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 9.67 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    50 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9.69 Ο.Φ.Κ.Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    51 ΄ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 9.73 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    52 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9.77 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9.80 Α.Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    54 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9.80 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    55 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9.80 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    56 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 9.82 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    57 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 9.85 Α.Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    58 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9.93 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    59 ΚΟΥΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9.94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    60 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ 9.96 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    61 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 9.99 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    62 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10.00 Α.Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    63 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10.03 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    64 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10.04 Α.Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    65 ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ ΝΙΚΟΣ 10.13 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    66 ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10.14 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    67 ΒΕΝΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10.20 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    68 ΣΤΡΙΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 10.24 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    69 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10.27 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    70 ΔΗΜΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10.27 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    71 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 10.29 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    72 ΡΗΓΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 10.40 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    73 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 10.40 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10.46 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
    75 ΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 10.54 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    76 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 10.55 Α.Γ.Σ.ΑΝΑΤΟΛΗ
    77 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10.56 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    78 ΓΑΛΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 10.61 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    79 ΦΡΙΛΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.66 Σ.Α.Κ.Α
    80 ΤΑΒΑΤΖΙΑΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10.67 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    81 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.73 Α.Σ.ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
    82 ΒΑΡΒΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11.05 Α.Γ.Σ.ΑΝΑΤΟΛΗ
    83 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11.51 Α.Σ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
    84 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12.12 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

    ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄ (2000-2001)

    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    1 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 4.77 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    2 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 4.75 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΣΜΥΡΝΗΣ
    3 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 4.63 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    4 ΤΣΕ ΜΑΝΙΑ 4.54 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    5 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4.44 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    6 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4.38 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    7 ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΛΗ 4.37 ΣΑΚΑ
    8 ΤΣΟΥΤΡΕΛΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΑΡΙΑ 4.28 ΣΑΚΑ
    9 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 4.21 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    10 ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 4.20 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    11 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ 4.19 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    12 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 4.17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    13 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΖΩΗ 4.16 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    14 ΝΤΖΕΡΕΜΕ ΑΝΝΑ 4.14 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    15 ΝΤΙΜΟΒΑ ΠΕΤΙΑ 4.14
    16 ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΑ 4.08 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
    17 ΑΡΕΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4.08 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    18 ΣΙΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 4.04 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    19 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 4.03 ΣΑΚΑ
    20 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4.00 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    21 ΚΑΠΕ ΝΕΦΕΛΗ 3.95 Α.Σ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
    22 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3.94 ΓΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
    23 ΚΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3.87 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    24 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3.86 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΣΜΥΡΝΗΣ
    25 ΚΕΧΡΗ ΗΡΙΑ 3.83 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3.82 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    27 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3.82 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    28 ΤΡΑΧΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 3.78 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    29 ΡΟΥΣΕΑ ΡΕΑ 3.75 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    30 ΤΑΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 3.69 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
    31 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3.68 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    32 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3.67 ΣΑΚΑ
    33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.67 ΣΑΚΑ
    34 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ 3.60 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    35 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3.60 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    36 ΘΕΟΦΥΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 3.52 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    37 ΑΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3.52 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    38 ΜΑΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3.46 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΣΜΥΡΝΗΣ
    39 ΣΟΥΤΑ ΑΘΗΝΑ 3.44 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    40 ΜΕΣΣΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3.40 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    41 ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 3.37 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    42 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.36 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 3.30
    44 ΚΟΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3.29 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    45 ΜΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3.27 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    46 ΜΟΛΟΓΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 3.24 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    47 ΠΗΛΙΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3.18 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΣΜΥΡΝΗΣ
    48 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΗ 3.07 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    49 ΜΑΝΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3.00 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    50 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2.99 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    51 ΜΑΙΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2.93 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    52 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2.84 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    53 ΑΛΟΓΔΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2.82 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    54 ΒΕΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2.78 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    55 ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2.68 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    56 ΞΥΠΤΕΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2.55 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
    57 ΚΑΤΣΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2.44 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    58 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2.02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

    ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄ (2000-2001)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1.54 ΣΑΚΑ
    ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1.40 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΜΠΟΡΙΖΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1.35 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1.35 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΧΡΥΣ.-ΗΛΙΑΝΑ 1.30 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΛΥΡΑΤΖΗ ΞΕΝΙΑ 1.25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.25 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1.25 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1.25 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΓΚΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚ. 1.20
    ΚΡΕΟΥΖΗ ΦΙΛΑΡΕΤΗ 1.15 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
    ΚΕΤΣΕΤΣΙΑΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 1.15 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.00 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ

    ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄ (2000-2001)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5.46 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΔΑΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5.06 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5.05 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΜΑΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4.82 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4.72 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΒΟΥΤΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4.60 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 4.50 Α.Σ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
    ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4.32 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΤΖΕΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 4.23 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4.23 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4.23 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
    ΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4.23 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΝΤΑΡΣΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4.18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4.14 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4.07 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΚΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4.04 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
    ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3.98 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3.87 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3.86 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
    ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 3.85 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3.84 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΔΡΟΥΛΙΣΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3.77 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΣΚΑΛΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3.69 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3.61 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
    ΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 3.58 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
    ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3.52 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΦΡΑΓΚΙΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3.28 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 3.25 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΦΡΑΓΚΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3.17 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.10 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

    ΥΨΟΣ ΠΠΒ΄ (2000-2001)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΤΣΕΡΟΛΛΙ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 1.50 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1.30 Ο.Φ.Κ.Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.15 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    ΜΙΣΟΚΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.05 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.00 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ΄ (2000-2001)

    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΑΣΩΝ 14.46 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8.91 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
    ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8.90 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7.93 Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ
    ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 7.86 Ο.Φ.Κ.Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 7.04 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 6.90 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6.47 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
    ΞΕΝΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6.32 ΟΜΙΛΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6.25 ΟΜΙΛΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΜΑΚΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 6.16 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6.06 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
    ΣΙΝΑΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5.99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 5.56 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
    ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5.42 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 5.07 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>